Battlefield 5 i Anthem bez kontrowersyjnych mikropłatności. EA nie może sobie pozwolić na kolejne wtopy

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Anthem

Electronic Arts nie miało zbyt dobrej prasy przy okazji premiery gry Star Wars: Battlefront 2. Do gry wrzucono absurdalne mikropłatności, a niefortunne tłumaczenia osób związanych z firmą jeszcze bardziej dolewały oliwy do ognia. Bez wątpienia EA musi ocieplić swój wizerunek przy okazji premier kolejnych dużych produkcji. Zdaje sobie z tego sprawę Patrick Soderlund, dyrektor ds. projektów w DICE, który stawia sprawę jasno:

Jeżeli chodzi wydawane przez nas kolejne produkcje, jak nowy Battlefield czy Anthem, to gracze dali nam jasno do zrozumienia, że nie możemy popełnić tych samych błędów co przy Star Wars Battlefront 2. I nie popełnimy ich.

Anthem to kooperacyjna gra akcji za produkcją której stoi studio BioWare. Jej premiera planowana jest na 2019 rok i podczas zbliżających się targów E3, zapewne zobaczymy nowe materiały gry, a być może poznamy również dokładną datę premiery. Z kolei jeszcze nieoficjalnie zapowiedziany Battlefield 5 zadebiutuje najprawdopodobniej w październiku i przeniesie nas na froty II wojny światowej.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

GTA V w rekordowo niskiej cenie w PlayStation Store https://t.co/lx0W6Wrr7i https://t.co/38tCpdzizh
DUSK jest już dostępny na platformie Steam. FPS roku? https://t.co/icJ2bvzClz https://t.co/FiG4XyRa0V

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch