Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Star Wars: Battlefront 2 z nowym wydarzeniem z okazji premiery filmu o Hanie Solo

Star Wars: Battlefront 2

EA zapowiedziało właśnie nowy sezon do Star Wars: Battlefront 2. Wydarzenie nazwane Star Wars: Battlefront 2 z Hanem Solo rozpocznie się już 16 maja, gdzie będą czekać na graczy atrakcje pochodzące z oryginalnej trylogii gwiezdnej sagi. Dla fanów najnowszej produkcji sygnowanej logo Gwiezdnych wojen, studio przygotowało zupełnie nową zawartość inspirowaną filmem, ale na nią przyjdzie nam poczekać do bliżej niesprecyzowanej daty w czerwcu.

Największą nowością w nadchodzącej aktualizacji jest mapa z odwzorowanym Pałacem Jabby. Na niej będziemy mogli zagrać w trzech trybach rozgrywki: potyczce, zmaganiach bohaterów oraz trybie bohaterów i złoczyńców. Mapę prawdopodobnie będziemy mogli również sprawdzić w rozgrywkach Arcade.

Star Wars Battlefront 2

Wspomniany wyżej tryb zmagania bohaterów to zupełnie nowy tryb rozgrywki wieloosobowej, która jest wariacją trybu bohaterowie i złoczyńcy. W zmaganiach bohaterów przyjdzie zmierzyć się dwóm graczom na innych dwóch graczy. Pary będą wybierać po dwóch różnych bohaterów i rywalizować ze sobą. Po zakończonej rundzie dotychczasowi bohaterowie zostaną zablokowani, a gracze będą musieli wybrać innych. Nie będzie możliwości mieszania bohaterów jasnej i ciemnej strony mocy w jednej drużynie.

W trybie Arcade do tej pory nie mogliśmy zasiąść za sterami X-Wingów i zmierzyć się z graczami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję. Teraz to się zmieni. Do gry zostanie dodany osobny tryb myśliwców dla Arcade. Twórcy zapowiadają, że nie będzie żadnych ograniczeń w wyborze maszyn do latania po kosmosie.

Star Wars Battlefront 2

Nowy sezon to również zupełnie nowe skórki dla postaci inspirowanymi pierwszymi scenami szóstej części sagi. Zostanie udostępniony zupełnie nowy wygląd dla Lando Calrissiana oraz strój łowcy nagród Boushha dla udźwiękowionej na nowo Leia Organy.

Star Wars Battlefront 2

Wszystkie te atrakcje pojawią się już 16 maja, więc na tydzień przed premierą filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Kolejna aktualizacja do Star Wars: Battlefront 2 z wydarzeniami pochodzącymi z nadchodzącej produkcji kinowej pojawi się w czerwcu.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement