Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Star Wars: Battlefront 2 z nowym wydarzeniem z okazji premiery filmu o Hanie Solo

Star Wars: Battlefront 2

EA zapowiedziało właśnie nowy sezon do Star Wars: Battlefront 2. Wydarzenie nazwane Star Wars: Battlefront 2 z Hanem Solo rozpocznie się już 16 maja, gdzie będą czekać na graczy atrakcje pochodzące z oryginalnej trylogii gwiezdnej sagi. Dla fanów najnowszej produkcji sygnowanej logo Gwiezdnych wojen, studio przygotowało zupełnie nową zawartość inspirowaną filmem, ale na nią przyjdzie nam poczekać do bliżej niesprecyzowanej daty w czerwcu.

Największą nowością w nadchodzącej aktualizacji jest mapa z odwzorowanym Pałacem Jabby. Na niej będziemy mogli zagrać w trzech trybach rozgrywki: potyczce, zmaganiach bohaterów oraz trybie bohaterów i złoczyńców. Mapę prawdopodobnie będziemy mogli również sprawdzić w rozgrywkach Arcade.

Star Wars Battlefront 2

Wspomniany wyżej tryb zmagania bohaterów to zupełnie nowy tryb rozgrywki wieloosobowej, która jest wariacją trybu bohaterowie i złoczyńcy. W zmaganiach bohaterów przyjdzie zmierzyć się dwóm graczom na innych dwóch graczy. Pary będą wybierać po dwóch różnych bohaterów i rywalizować ze sobą. Po zakończonej rundzie dotychczasowi bohaterowie zostaną zablokowani, a gracze będą musieli wybrać innych. Nie będzie możliwości mieszania bohaterów jasnej i ciemnej strony mocy w jednej drużynie.

W trybie Arcade do tej pory nie mogliśmy zasiąść za sterami X-Wingów i zmierzyć się z graczami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję. Teraz to się zmieni. Do gry zostanie dodany osobny tryb myśliwców dla Arcade. Twórcy zapowiadają, że nie będzie żadnych ograniczeń w wyborze maszyn do latania po kosmosie.

Star Wars Battlefront 2

Nowy sezon to również zupełnie nowe skórki dla postaci inspirowanymi pierwszymi scenami szóstej części sagi. Zostanie udostępniony zupełnie nowy wygląd dla Lando Calrissiana oraz strój łowcy nagród Boushha dla udźwiękowionej na nowo Leia Organy.

Star Wars Battlefront 2

Wszystkie te atrakcje pojawią się już 16 maja, więc na tydzień przed premierą filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Kolejna aktualizacja do Star Wars: Battlefront 2 z wydarzeniami pochodzącymi z nadchodzącej produkcji kinowej pojawi się w czerwcu.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Advertisement

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Garmin już od kilku dobrych lat podbija rynek zegarków sportowych. W swojej ofercie posiada wiele produktów z różnych półek cenowych, które są kierowane do...

PUBLICYSTYKA

Takiego zestawienia gier jeszcze nie mieliśmy – w lipcu jedziemy na urlop… do Japonii. Każda z niżej opisanych gier jest w rękach japońskich wydawców....

RECENZJE GIER

Kuba: Pamiętam, że byłem niezmiernie zmieszany, kiedy podczas The Game Awards 2019 został zaprezentowany pierwszy trailer z Dungeons & Dragons: Dark Alliance. Zapowiedź gry...

MOBILE

NieR Re[in]carnation, mobilna odsłona uznanej serii autorstwa Yoko Taro, otrzymało nareszcie datę zachodniej premiery. Tytuł ten do tej pory dostępny był wyłącznie w Japonii,...

Advertisement