Star Wars: Battlefront 2 z nowym wydarzeniem z okazji premiery filmu o Hanie Solo

Radosław Krajewski | @Kr4ju | | Przeczytasz w 2 min.
Star Wars: Battlefront 2

EA zapowiedziało właśnie nowy sezon do Star Wars: Battlefront 2. Wydarzenie nazwane Star Wars: Battlefront 2 z Hanem Solo rozpocznie się już 16 maja, gdzie będą czekać na graczy atrakcje pochodzące z oryginalnej trylogii gwiezdnej sagi. Dla fanów najnowszej produkcji sygnowanej logo Gwiezdnych wojen, studio przygotowało zupełnie nową zawartość inspirowaną filmem, ale na nią przyjdzie nam poczekać do bliżej niesprecyzowanej daty w czerwcu.

Największą nowością w nadchodzącej aktualizacji jest mapa z odwzorowanym Pałacem Jabby. Na niej będziemy mogli zagrać w trzech trybach rozgrywki: potyczce, zmaganiach bohaterów oraz trybie bohaterów i złoczyńców. Mapę prawdopodobnie będziemy mogli również sprawdzić w rozgrywkach Arcade.

Star Wars Battlefront 2

Wspomniany wyżej tryb zmagania bohaterów to zupełnie nowy tryb rozgrywki wieloosobowej, która jest wariacją trybu bohaterowie i złoczyńcy. W zmaganiach bohaterów przyjdzie zmierzyć się dwóm graczom na innych dwóch graczy. Pary będą wybierać po dwóch różnych bohaterów i rywalizować ze sobą. Po zakończonej rundzie dotychczasowi bohaterowie zostaną zablokowani, a gracze będą musieli wybrać innych. Nie będzie możliwości mieszania bohaterów jasnej i ciemnej strony mocy w jednej drużynie.

W trybie Arcade do tej pory nie mogliśmy zasiąść za sterami X-Wingów i zmierzyć się z graczami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję. Teraz to się zmieni. Do gry zostanie dodany osobny tryb myśliwców dla Arcade. Twórcy zapowiadają, że nie będzie żadnych ograniczeń w wyborze maszyn do latania po kosmosie.

Star Wars Battlefront 2

Nowy sezon to również zupełnie nowe skórki dla postaci inspirowanymi pierwszymi scenami szóstej części sagi. Zostanie udostępniony zupełnie nowy wygląd dla Lando Calrissiana oraz strój łowcy nagród Boushha dla udźwiękowionej na nowo Leia Organy.

Star Wars Battlefront 2

Wszystkie te atrakcje pojawią się już 16 maja, więc na tydzień przed premierą filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Kolejna aktualizacja do Star Wars: Battlefront 2 z wydarzeniami pochodzącymi z nadchodzącej produkcji kinowej pojawi się w czerwcu.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów