E3 2018 – podsumowanie konferencji EA

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Pierwsza konferencja na tegoroczonym E3 już za nami, więc nadszedł czas na jej podsumowanie. EA pozytywnie zaskoczyło graczy natychmiastową premierą Unravel 2 oraz spełniło oczekiwania fanów udostępniając nowe zwiastuny najbardziej oczekiwanych produkcji, takich jak Battlefield 5 czy Anthem od studia BioWare. Wszystkie materiały zobaczycie poniżej!

E3 2018 – Podsumowanie konferencji EA:

Battlefield 5 – potwierdzony brak lootboksów i przepustki sezonowej, w grze pojawi się tryb Battle Royale. Prezentacja kampanii już jutro na konferencji Microsoftu:

Battlefield 5 – rozgrywka z trybu Grand Operations:

Battlefield 5 – fortyfikacje i zniszczenia:

Battlefield 5 – pojazdy w akcji:

Origin Access Premier – płatna subskrypcja premium startująca latem tego roku, dająca dostęp do pełnych wersji najnowszych tytułów firmy i bogatej biblioteki starszych produkcji. Miesięczna subskrypcja została wyceniona na $14.99 (ok. 58 zł), roczna $99.99 (ok. 365 zł):

Star Wars: Jedi Fallen Order zapowiedziane przez Vince’a Zampellę z Respawn Entertainment. Akcja gry będzie rozgrywać się między 3 i 4 filmowym epizodem, podczas okresu gdy ścigani są rycerze Jedi. Premiera pod koniec 2019 roku.

Star Wars Battlefront 2 – do gry trafią bohaterowie z ery Wojny Klonów, m.in. General Grievous, Obi Wan Kenobi, Anakin Skywalker i Count Dooku:

Unravel 2 zapowiedziany, premiera już dzisiaj na PlayStation 4, Xbox One i PC!:

Fifa 19 z pierwszym zwiastunem. Premiera 28 września na PS4, XONE, PC i Switch:

Sea of Solitude (PS4, XONE, PC) – nowy tytuł należący do EA Originals od studia Jo-Mei. Główna bohaterka cierpi na ekstremalną samotność zamieniającą w potwora. Premiera na początku przyszłego roku:

Command & Conquer Rivals – RTS na urządzenia mobilne. Grywalna pre-alpha dostępna już dzisiaj na androidzie:

Madden 19 (PS4, XONE, PC) – premiera 10 sierpnia:

Anthem (PS4, XONE, PC) z nowym zwiastunem. Premiera 22 lutego 2019. W grze znajdziemy cztery rodzaje egzoszkieletów Javelin. Brak lootboksów potwierdzony przez twórców, w grze pojawią się wyłącznie kosmetyczne mikrotransakcje:

NBA Live 19 (PS4, XONE) – premiera 7 września:

The Sims 4: Seasons:

Źródło: https://twitter.com/HDKirin https://twitter.com/Wario64/status/1005533172233265152

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów