Wielki sukces kickstarterowej kampanii Iron Harvest. Zebrano trzykrotność zakładanej kwoty

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Iron Harvest
Iron Harvest

Dobiegła końca kickstarterowa kampania, podczas której studio KING Art Games zbierało fundusze na ukończenie i wzbogacenie o dodatkowe opcje gry Iron Harvest. Zbiórka okazała się olbrzymim sukcesem, gdyż twórcy zebrali ponad 1,5 mln dolarów, gdy zakładany plan minimum wynosił 450 tys. W ten sposób pokonano wszystkie progi finansowe, dzięki czemu gra zostanie wzbogacona o wiele dodatkowych elementów, jak tryby sieciowe skirmish i multiplayer PvP, Nowa Gra Plus oraz możliwość przechodzenia kampanii w kooperacji. Deweloperzy opracują także dodatkowe cutscenki, które z pewnością uatrakcyjnią rozgrywkę.

Iron Harvest to strategia czasu rzeczywistego, której akcja rozgrywa się w wykreowanym przez Jakuba Różalskiego uniwersum 1920+. W grze nowoczesna technologia wkomponowana została w wyjątkową scenerię początku XX wieku. Premiera gry planowana jest na 2019 roku w edycji na PC i konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Iron Harvest – gameplay

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Nowy dodatek fabularny do Shadow of the Tomb Raider zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu https://t.co/00fgJJE6Wx https://t.co/gHghvkm0Rm
GTA V w rekordowo niskiej cenie w PlayStation Store https://t.co/lx0W6Wrr7i https://t.co/38tCpdzizh

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch