Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Watch Dogs Legion – wyciekły pierwsze informacje o nowej odsłonie serii Ubisoftu

Watch Dogs 3
Watch Dogs 3

W sieci pojawiły się pierwsze informacje dotyczące gry Watch Dogs Legion, czyli kolejnej odsłony serii Ubisoftu, w której prym wiodą hakerzy. Do przedwczesnego ujawnienia szczegółów przyczyniła się brytyjska wersja serwisu Amazon.com.

Na wspomnianej stronie opublikowano profil gry, który m.in.  potwierdza wcześniejsze doniesienia. Akcja trzeciej części Watch Dogs ma miejsce w Londynie.

Twórcy postanowili osadzić wydarzenia gry w niedalekiej przyszłości. Stolica Wielkiej Brytanii nie znajduje się już w Unii Europejskiej, a rozwój technologii doprowadził w niej do zmian społecznych, a także politycznych.

Amazon ujawnił również szczegóły dotyczące rozgrywki. Okazuje się, że nowa odsłona serii Watch Dogs pozwoli na rekrutowanie niemal wszystkich mieszkańców miasta.

Co ciekawe twórcy – w opisie gry – zapewniają, że gracz zyska możliwość wcielenia się w dowolną, zwerbowaną przez siebie postać niezależną.

Opisany system ma być bardzo skomplikowany. Pozwoli graczom ujrzeć przedstawione w grze wydarzenia z różnych perspektyw. Samo stworzenie mechaniki okazało się bardzo pracochłonne, co wpłynęło na opóźnienie daty premiery.

Podkreślmy, że Ubisoft nie skomentował całej sytuacji. Według Kotaku, większość zaprezentowanych przez Amazon szczegółów, pokrywa się z informacjami, uzyskanymi w rozmowach z francuską firmą.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Najbliższą i zarazem najlepszą okazją do zaprezentowania Watch Dogs Legion wydają się zbliżające targi E3. Wielce prawdopodobne, że to właśnie w Los Angeles Ubisoft przedstawi graczom nową odsłonę serii.

Konferencja francuskiej firmy odbędzie się już 10 czerwca o godzinie 22:00 polskiego czasu.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Advertisement

Zobacz także...

RECENZJE GIER

A gdyby tak II wojna światowa nigdy się nie skończyła? Wyobraźmy sobie, że Niemcy po 1945 roku wciąż okupują Polskę i szykują się do...

TANIE GRANIE

Epic Games umożliwił graczom przypisanie przez najbliższy tydzień Tales of the Neon Sea do swojego konta w sklepie Epic Games Store.  Tales of the Neon Sea to...

RECENZJE GIER

Gdyby przeprowadzić ankietę wśród polskich graczy będących po trzydziestce, to w ścisłej czołówce najbardziej zapamiętanych przez nich strategii byłaby Twierdza lub Twierdza: Krzyżowiec. Te...

PUBLICYSTYKA

Witajcie w kwietniu! To kolejny miesiąc, który ma nam dostarczyć wielu ciekawych gier i to z różnych gatunków. Tradycyjnie postanowiliśmy wybrać 5 produkcji, które...

Advertisement