Warhammer Vermintide 2 pojawi się 8 marca na PC, konsolowa data premiery wkrótce

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.
Warhammer Vermintide 2

Dzisiaj studio Fatshark ujawniło oficjalną datę premiery gry Warhammer Vermintide 2. Pierwszoosobowa gra akcji na komputerach osobistych zawita 8 marca, dla osób które zamówiły pre-order z betą dostępną już od 28 lutego. Data premiery na PlayStation 4 i Xbox One nie jest jeszcze znana, ale zostanie ogłoszona już wkrótce, zgodnie z komunikatem prasowym.

W grze ma powrócić 5 głównych bohaterów z poprzedniej części. Do wyboru będziemy mieli 15 różnych karier, w każdej spotkamy się z innymi umiejętnościami, wyglądem, talentami i bronią. Będziemy mogli wspinać się po drzewkach umiejętności i dostosowywać swój arsenał – dzięki temu stworzymy swój własny, unikatowy styl gry.

W produkcji będziemy mieli do czynienia z czteroosobowym co-opem. Gra szczyci się również tym, że przeciwnicy z którymi będziemy się mierzyć mają różne kształty i rozmiary. W sequelu Vermintide pojawi się nowy system, dzięki któremu gra automatycznie radykalnie zmieni skład wroga, ustawi poziom trudności, używane bronie i cele misji. Wszystko to poprzez zadania, które będziemy wykonywać. Fatshark zaznacza również, że ich nowa produkcja bogata będzie w umiejętności, lokacje i wiele broni, co wprowadzi dużą różnorodność.

Pierwsza część Warhammer Vermintide pojawiła się na rynku 23 października 2015 roku na PlayStation 4, Xbox One oraz PC, i cieszyła się sporą popularnością.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów