Warhammer: Vermintide 2 – wiemy kiedy pojawi się nowy dodatek

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Warhammer Vermintide 2 Winds Of Magic
Warhammer Vermintide 2 Winds Of Magic

Twórcy, szwedzkie studio Fatshark, ujawnili przybliżoną datę premiery najnowszego dodatku do swojego zeszłorocznego hitu. Według zapowiedzi DLC zadebiutuje na rynku w sierpniu. Wraz z rozszerzeniem zatytułowanym Winds of Magic do Warhammer: Vermintide 2 zawita mnóstwo nowości. Według obietnic twórców bogata zawartość sprawi, że produkcja stanie się niemalże nową grą.

Do gry zawita nowy przeciwnik – frakcja Beastmen, czyli groteskowe połączenie bestii i ludzi. Ponadto, każdy z herosów otrzyma zupełnie nowy rodzaj oręża. Nowe bronie będą miały duży wpływ na grę poszczególnymi postaciami. Wind of Magic dostarczy także nowości w warstwie gameplayowej. Każdy z ośmiu wiatrów magii ma w innych sposób wpływać na przebieg misji. Przygotowane przez twórców wyzwania mają być niezwykle wymagające.

Z naszą recenzją podstawowej wersji gry możecie zapoznać się tutaj. Poniżej obejrzeć możecie trailer prezentujący najnowsze rozszerzenie. Przypomnijmy, że Warhammer: Vermintide 2 jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Warhammer: Vermintide 2 Winds of Magic – trailer

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów