W Star Wars Jedi: Fallen Order zabraknie mikropłatności i trybu wieloosobowego

Star Wars Jedi Fallen Order
Star Wars Jedi Fallen Order

W Star Wars Jedi: Fallen Order zabraknie mikropłatności, a także trybu wieloosobowego – poinformował Vince Zampella, szef studia Respawn Entertainment.

W rozmowie z redakcją IGN podczas wydarzenia Star Wars Celebration, Zampella podkreślił, że przygotowywana przez jego zespół produkcja, skupi się przede wszystkim na trybie przeznaczonym dla jednego gracza.

„To gra dla pojedynczego gracza. Bez trybu wieloosobowego, bez mikropłatności. To gra fabularna” – poinformował Zampella.

Fabuła Star Wars Jedi: Fallen Order ma miejsce pomiędzy wydarzeniami przedstawionymi w Zemście Sithów i Nowej Nadziei.

Podczas rozgrywki wcielimy się w Padawana, który przeżył Rozkaz 66 – wydany przez Imperatora, nakazujący unicestwienie wszystkich Jedi.

Warto również wspomnieć, że Brytyjski Amazon ujawnił grafikę promującą najnowszą grę osadzoną w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Ponadto firma Electronic Arts poinformowała, że nadchodząca produkcja Respawn Entertainment działa w oparciu o silnik Unreal Engine 4, a nie Frostbite.

Star Wars Jedi: Fallen Order ma pojawić się na rynku jesienią tego roku. Tytuł zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Już dziś o godzinie 20:30 odbędzie się pierwsza prezentacja gry. Bez wątpienia twórcy podczas jej trwania ujawnią  kolejne szczegóły, dotyczące opisywanej produkcji.