Star Wars Jedi: Fallen Order – twórcy zakończyli prace nad grą, a do sieci trafił obszerny materiał wideo

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Star Wars Jedi Fallen Order
Star Wars Jedi Fallen Order

Prace nad Star Wars Jedi: Fallen Order zostały zakończone i nic nie zagraża premierze, która odbędzie się w przyszłym miesiącu.

Deweloperzy, czyli studio Respawn Entertainment, podzielili się dobrymi wieściami za pośrednictwem Twittera. Podkreślili również, że nie mogą doczekać się dnia, w którym gracze wyruszą „w podróż po całej galaktyce”. Wpis zwieńczyli charakterystycznym dla Gwiezdnych Wojen hasłem: „Niech Moc będzie z Tobą”.

Ponadto kilka zagranicznych serwisów miało okazję sprawdzić, jak najnowsza gra z uniwersum Gwiezdnych Wojen radzi sobie w praktyce. Efektem pracy jednej z nich, a dokładniej mówiąc GameInformera, jest obszerny materiał wideo, w którym nie brakuje fragmentów rozgrywki.

Dziennikarze chwalą tytuł za dobrze zrealizowane i wymagające potyczki z oponentami. Podkreślają także podobieństwa do wydanego w zeszłym roku God of War. Nowe Gwiezdne Wojny podobnie jak przygody Boga Wojny umiejętnie łączą liniową rozgrywkę z eksploracją bardziej otwartych terenów.

Przypomnijmy, że kilka dni temu poznaliśmy wymagania sprzętowe najnowszej produkcji twórców serii Titanfall oraz Apex Legends.

Star Wars Jedi: Fallen Order zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera 15 listopada.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów