Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Star Wars Jedi: Fallen Order – twórcy zakończyli prace nad grą, a do sieci trafił obszerny materiał wideo

Star Wars Jedi Fallen Order
Star Wars Jedi Fallen Order

Prace nad Star Wars Jedi: Fallen Order zostały zakończone i nic nie zagraża premierze, która odbędzie się w przyszłym miesiącu.

Deweloperzy, czyli studio Respawn Entertainment, podzielili się dobrymi wieściami za pośrednictwem Twittera. Podkreślili również, że nie mogą doczekać się dnia, w którym gracze wyruszą „w podróż po całej galaktyce”. Wpis zwieńczyli charakterystycznym dla Gwiezdnych Wojen hasłem: „Niech Moc będzie z Tobą”.

Ponadto kilka zagranicznych serwisów miało okazję sprawdzić, jak najnowsza gra z uniwersum Gwiezdnych Wojen radzi sobie w praktyce. Efektem pracy jednej z nich, a dokładniej mówiąc GameInformera, jest obszerny materiał wideo, w którym nie brakuje fragmentów rozgrywki.

Dziennikarze chwalą tytuł za dobrze zrealizowane i wymagające potyczki z oponentami. Podkreślają także podobieństwa do wydanego w zeszłym roku God of War. Nowe Gwiezdne Wojny podobnie jak przygody Boga Wojny umiejętnie łączą liniową rozgrywkę z eksploracją bardziej otwartych terenów.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Przypomnijmy, że kilka dni temu poznaliśmy wymagania sprzętowe najnowszej produkcji twórców serii Titanfall oraz Apex Legends.

Star Wars Jedi: Fallen Order zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera 15 listopada.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

Advertisement