Star Wars Jedi: Fallen Order – znamy rozmiar gry na PS4 i XONE

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Star Wars Jedi Fallen Order
Star Wars Jedi Fallen Order

Premiera Star Wars Jedi: Fallen Order już za niecały miesiąc. W sieci pojawiają się kolejne informacje na temat najnowszej gry Respawn Entertainment. Tym razem poznaliśmy rozmiar produkcji w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Najnowszy tytuł osadzony w uniwersum Gwiezdnych Wojen wymaga na sprzęcie Microsoftu 43.08GB wolnej przestrzeni.

W tym miejscu moglibyśmy stwierdzić, że w przypadku PlayStation 4 wartość będzie podobna. Jak się jednak okazuje, na karcie produktu w PlayStation Store, widnieje informacja, która mówi, że posiadacze konsoli Sony muszą przygotować 60GB wolnej przestrzeni.

Warto wspomnieć, że kilka dni temu twórcy poinformowali, że zakończyli prace nad grą. Ponadto do sieci trafił obszerny materiał wideo, w którym nie brakuje fragmentów rozgrywki.

Natomiast wcześniej studio Respawn Entertainment zaprezentowało minimalne oraz rekomendowane wymagania sprzętowe.

Star Wars Jedi: Fallen Order zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera 15 listopada.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów