W czerwcu powróci Days of Play. Limitowane PlayStation 4 w atrakcyjnej cenie

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Days Of Play 2018
Days Of Play 2018

Sony ogłosiło dzisiaj, że w jeszcze 2018 roku powróci akcja Days of Play, dzięki której gracze będą mogli zakupić gry, sprzęt i usługi PlayStation w atrakcyjnych cenach. Promocje potrwają od 8 do 18 czerwca i będą miała charakter globalny.

Największą atrakcją Days of Play będzie wyjątkowa oferta na nową, limitowaną edycję PlayStation 4 w sugerowanej cenie detalicznej 1299 zł. Konsola będzie wyposażona w dysk twardy o pojemności 500 GB, a w skład zestawu wejdzie dodatkowy kontroler Dualshock 4.

W ramach wyprzedaży Days of Play w PlayStation Store doświadczymy wiele promocji na najpopularniejsze, ekskluzywne tytuły jak: Horizon Zero Dawn, Shadow of the Colossus i najszybszej sprzedający się tytuł  na wyłączność dla PS4 – God Of War. Oferta będzie obejmowała również produkcje innych wydawców, m.in.: Call of Duty: WWII, Far Cry 5, Assassin’s Creed: Origins, i Grand Theft Auto V.

Jim Ryan, wiceprezes i dyrektor ds. globalnej sprzedaży i marketingu SIE powiedział: „

Miło nam oznajmić powrót Days of Play w roku 2018. Jest to dla nas sposób na podziękowanie naszym fanom – chcemy się upewnić, że dostaną oni szansę zagrania w najnowsze hity przeżywając tym samym zupełnie nowe, ekscytujące wrażenia dzięki PlayStation. W tym roku oferujemy jeszcze więcej produktów w doskonałych cenach oraz wprowadzamy na rynek limitowaną edycję PS4 zaprojektowaną specjalnie na Days of Play. To dzięki naszej oddanej społeczności PlayStation jest najlepszym miejscem do grania, a Days of Play to dla nas sposób na to, żeby odwdzięczyć się i umożliwić ludziom zdobycie nowych doświadczeń.

Aby uczcić wyprzedaż Days of Play, PlayStation organizuje konkurs „Win 365 Days of Play”, w którym do wygrania są: limitowana edycja PlayStation 4 Days of Play, pakiet startowy PlayStation VR, 12-miesięczną subskrypcję PlayStation Plus oraz 12 kart podarunkowych do PlayStation Store o wartości 300 zł każda, dostarczanych w 12 miesięcznych ratach. Konkurs odbędzie się na stronie https://blog.eu.playstation.com/. Rejestracja rozpoczyna się 29 maja i potrwa do 7 czerwca.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów