W Anthem jeszcze nie usunęli ozdób świątecznych

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
Anthem

Święta minęły prawie dwa miesiące temu, ale jeśli już stęskniliście się za klimatem Bożego Narodzenia wystarczy, że odpalicie Anthem. W nieudanym projekcie BioWare programiści nadal nie usunęli elementów z wydarzeń świątecznych. Fakt ten można interpretować na różne sposoby, ale pewnie to po prostu zaniechanie zespołu.

Nie jest to najlepszy czas dla BioWare. Anthem zebrało średnie oceny i nie przyciągnęło do siebie graczy. Produkcja już wiele razy była przeceniana i w wersji pudełkowej można było wyrwać ją na Xbox One oraz PlayStation 4 za 19 zł. Obecnie w cyfrowym sklepie CD Keys możecie kupić Anthem na Xbox One za niecałe 36 zł.

Najnowsze wiadomości na temat BioWare donosiły, że zespół programistów może przygotowywać remaster Mass Effect, nie jest to jednak potwierdzona informacja. Wczoraj Electronic Arts podniosło cenę wielu swoich tytułów na platformie Valve, w tym świetnych klasyków BioWare, takich jak Dragon Age: Początek czy kolekcji Mass Effect.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów