Nikt nie dba o Anthem – BioWare nie wie, kiedy świętować urodziny gry

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Anthem Legion Świtu
Anthem Legion Świtu

Casey Hudson, dyrektor generalny BioWare, potwierdził, że Anthem obecnie znajduje się w fazie „długoterminowego przeprojektowania”, które znacznie zmieni podstawową wersję gry. Zmian w podejściu programistów do produkcji jednak na razie nie widać.

W tym tygodniu niewielu graczy świętowało urodziny Anthem. Biorąc pod uwagę niepowodzenie na starcie i niedawne ogłoszenie o ponownym rozruchu produkcji, gracze nie oczekiwali niczego specjalnego od rocznicy. W końcu twórcy nie zaktualizowali nadal Anthem po świętach i w świecie gry znajdują się ozdoby świąteczne.

Zachowanie BioWare zmieniło się dopiero w tym tygodniu, ale najwyraźniej sami programiści zapomnieli kiedy została wydana produkcja. Zamiast 22 lutego z jakiegoś powodu, zaczęli świętować to wydarzenie 25 lutego. Od 25 lutego do 25 marca, wchodząc do gry, możecie zdobyć cztery skórki na oszczepy. Na tym niestety kończą się atrakcje związane z pierwszym rokiem istnienia gry.

Anthem zadebiutowało 22 lutego 2018 roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów