Anthem wypadł z listy najchętniej ogrywanych gier na Xbox One

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Anthem Vip Demo
Anthem Vip Demo

Gra Anthem po ostatniej aktualizacji nadal nie ma się najlepiej, a od czasu jej wydania BioWare zamilkło. Braki w zawartości i poprawkach przyczyniły się do spadku produkcji z listy najchętniej ogrywanych gier na Xboksie One.

Microsoft do skomponowania listy używa liczby aktywnych graczy i okazuje się, że w przypadku Anthem liczba spadła na tyle, że tytuł BioWare wypadł z zestawienia. Warto dodać, że znajdują się na nim takie wiekowe, słabe i niszowe gry jak Borderlands 2, Fallout 76 czy PGA Golf Club 2019.

Lista zawiera 49 pozycji, a na ostatniej jest Battlefield 1, którego baza graczy wynosiła ostatnio 6700. Anthem nawet nie zbliżył się do średniej, która zazwyczaj wynosi 2400 graczy na konsoli Microsoftu.

Anthem

 

Twitter produkcji również milczy, minął miesiąc od ostatniej aktualizacji dodającej Fortyfikację, Zatopione Cele. Od tamtej pory nie pojawiły się nowe informacje, a studio pracuje nad fundamentalnymi poprawkami, a dodanie nowej zawartości zostało opóźnione.

Miejmy nadzieję, że usłyszymy jeszcze o Anthem podczas EA Play 2019, choć Elektronicy potwierdzili na razie obecność Apex Legends i Star Wars Jedi Fallen Order. W sieci krążą plotki, że loot shooter przejdzie na model Free 2 Play.

Źródło: https://www.usgamer.net/articles/anthem-falls-off-microsofts-most-played-list-losing-to-games-like-borderlands-2

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów