Until Dawn z nową porcią screenshots

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

26 sierpnia w Europie zadebiutuje na platformie PlayStation 4 horror Until Dawn. Sony Computer Entertainment Europe opublikowało sporo nowych screenów z tej dobrze zapowiadającej się produkcji. Tym razem na opublikowanych zdjęciach możemy przyjrzeć się bardzo dokładnie postaciom, które spotkamy w grze. Trzeba przyznać, że zrzuty wyglądają świetnie! Pozostaje jedynie trzymać kciuki, by tytuł był równie grywalny i wciągający.

Until Dawn screenshots

Until Dawn to ekskluzywny horror, który ukaże się tylko na konsole PlayStation 4. Gra opowiada o ósemce przyjaciół, która wybrała się w podróż do odciętej od świata górskiej rezydencji. Chcieli w ten sposób uczcić rocznicę tajemniczego zaginięcia ich przyjaciółki z klasy, by raz na zawsze zapomnieć o tej ciążącej nad nimi sprawie.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Black Future ’88 zadebiutuje w tym roku również na konsoli Nintendo Switch https://t.co/HAgLytVGOq https://t.co/7otfHdNy9V
Skullgirls 2nd Encore wiosną trafi na Nintendo Switch i Xbox One https://t.co/708SEMy8Aa https://t.co/j4eoKdLjqh

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch