Ubisoft chwali się powodzeniem wersji alfa For Honor

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę
For Honor

Wraz z końcem zamkniętej wersji alfa For Honor, Ubisoft podzielił się pewnymi danymi wraz z naprawdę dobrymi liczbami nowego IP, którego premiera została zaplanowana na 14 lutego 2017 roku. Po pierwsze, była to największa zamknięta alfa Ubisoftu i potrafiła wciągnąć graczy do walki – spędzili oni średnio 4 godziny i 38 minut w grze.

For Honor_20160915231109

Warto też nadmienić, że podczas alfy, For Honor było przeważnie w top 10 gier pokazywanych na Twitchu, a czasem potrafiło być popularniejsze nawet od najpopularniejszych (Dota 2, czy też World of Warcraft). Podczas testów gracze wytłukli się nawzajem aż 89603900 razy – średnio, co sekundę ginęło 259 wojowników. No i chyba to co najbardziej cieszy Ubisoft – akces do przystąpienia do bety zgłosiło średnio 40% graczy więcej niż do innych tytułów francuskiego giganta.

For Honor_20160915221902

Całą sprawę tak skomentował producent gry Stephane Cardin:

To naprawdę świetne, że gra znajdująca się ciągle w zamkniętej alfie potrafi przyciągnąć taką uwagę. Mamy nadzieję, że to oznacza, że gracze zauważają jak intensywną i przyjemną grą może być For Honor.

Nasze wrażenia z zamkniętej alfy For Honor przeczytacie tutaj.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów