E3 2018 – podsumowanie konferencji Ubisoftu

E3 2018 Live Stream Ubisoft

Krótki wysyp trailerów w wykonaniu Square Enix już za nami, więc nadszedł czas na wyjątkowo bogatą konferencję Ubisoftu. The Crew 2, The Division 2, Assassin’s Creed Odyssey, tych tytułów zdecydowanie nie mogło tutaj zabraknąć, a to dopiero początek produkcji, które pojawiły się na prezentacji. Wszystkie zwiastuny i materiały zobaczycie poniżej. Więcej informacji na temat każdej z ujawnionych produkcji znajdziecie po wejściu w odnośnik news.

E3 2018 – Podsumowanie konferencji Ubisoftu:

Just Dance 2019 zapowiedziany w typowo Ubisoftowym stylu. Premiera w październiku (news):

Beyond Good and Evil 2 (PS4, XONE, PC) z nowym filmowym zwiastunem i materiałem z pre-alphy. W grze pojawi się kooperacja dla dwóch graczy (news):

Rainbow Six: Siege – społeczność graczy liczy już 35 milionów. W produkcji znajduje się film o e-sportowej scenie gry.

Trials Rising (PS4, XONE, PC, Switch) zapowiedziane! Ruszyły zapisy do zamkniętej bety. Premiera w lutym 2019 (news):

The Division 2 (PS4, XONE, PC) z dwoma nowymi zwiastunami. W produkcji pojawią się trzy unikalne specjalizacje oraz raidy dla ośmiu graczy. Na ten moment planowane są trzy darmowe, bogate dodatki. Premiera 15 marca 2019 (news):

Dodatek Mario + Rabbids Kingdom Battle Donkey Kong Adventure z nowym zwiastunem. Premiera 26 czerwca (news):

Skull & Bones (PS4, XONE, PC) ze zwiastunem CGI i materiałem z rozgrywki. Zaprezentowano m.in. różne modyfikacje statku i efektowne starcia. Premiera w przyszłym roku (news):

Thriller Transference od SpectreVision z nowym zwiastunem (news): 

Starlink: Battle for Atlas (PS4, XONE, Switch) z nowym zwiastunem i materiałem z rozgrywki! Premiera 16 października. Na Nintendo Switch będziemy mogli wcielić się w Star Foxa (news):

For Honor Starter Pack (Uplay) od dzisiaj dostępny za darmo do przyszłego poniedziałku. Po zakupie zostanie z Wami na zawsze. 16 października zostanie udostępniona aktualizacja Marching Fire wprowadzająca do gry nowych wojowników i tryb Szturm.  Nowości zobaczycie na tych zwiastunach (news):

The Crew 2 (PS4, XONE, PC) z nowym zwiastunem. Preload otwartej bety już dostępny:

Assassin’s Creed Odyssey (PS4, XONE, PC) zapowiedziane!. Premiera 5 października. Tytuł powstaje od trzech lat. W grze pojawią się dwie postaci: Alexios i Kassandra. Wyboru dokonujemy na początku rozgrywki i wybranym bohaterem przechodzimy całą grę (news):