Ubisoft rozdaje For Honor za darmo

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
For Honor

Firma Ubisoft przypomina o swojej produkcji z przytupem. Francuski deweloper postanowił udostępnić startową wersję gry For Honor za darmo. Wszyscy zainteresowani mogą dodać ten tytuł do swojej biblioteki na platformie Steam bez ponoszenia żadnych kosztów.

Promocja trwa od 22 do 27 sierpnia. Wszystko to z okazji trwających targów Gamescom w Kolonii, na których oczywiście nie brakuje Ubisoftu. Osobiście żałuję, że Francuzi postanowili udostępnić podstawową wersję gry For Honor jedynie posiadaczom komputerów osobistych. Zapewne wielu „konsolowców” również skorzystałoby z tej oferty, a Ubisoft poszerzyłby znacząco grono odbiorców.

Przypomnijmy, że For Honor zadebiutowało 14 lutego 2017 roku. Tytuł ten trafił na komputery osobiste i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Dodajmy, że gra wciąż jest rozwijana i wspierana przez Ubisoft. W październiku ma zadebiutować kolejny dodatek do gry, zatytułowany Marching Fire.

For Honor – zwiastun premierowy

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów