For Honor – znamy datę otwartych beta testów nadchodzącego dodatku Marching Fire

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
For Honor Marching Fire
For Honor Marching Fire

Jeśli nie możecie doczekać się nadchodzącego dodatku do gry For Honor, to Ubisoft ma dla Was niespodziankę. Francuski deweloper ogłosił otwarte beta testy rozszerzenia Marching Fire. Najnowsze DLC przed premierą będą mogli wypróbować wyłącznie gracze korzystający z komputerów osobistych.

Testy odbędą się w dniach 6-10 września. Warto również dodać, że aby wziąć udział w becie, nie trzeba posiadać podstawowej wersji gry. Jest to więc świetna okazja do przetestowania nadchodzącej zawartości, jaki i samego For Honor. Dodajmy, że podczas testów do dyspozycji graczy zostaną oddane wszystkie nowe elementy, które wprowadzi Marching Fire. Zainteresowani będą więc mieli okazję przetestować m.in. nowy tryb Szturm, czy też sprawdzić jak wypada w boju nowa frakcja, czyli chińska Wu Lin.

Marching Fire zadebiutuje już 16 października. Dodatek będzie dostępny również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Przypomnijmy, że kilka dni temu Ubisoft rozdawał posiadaczom komputerów osobistych startową wersję For Honor zupełnie za darmo. Więcej na ten temat TUTAJ.

For Honor: Marching Fire – zwiastun trybu Szturm

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów