Twórcy Project Cars tworzą konsolę. Platforma Mad Box zadebiutuje za trzy lata

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Slightly Mad Studios
Slightly Mad Studios

Slightly Mad Studios, deweloper znany głównie jako twórca wyścigowej serii Project Cars, pracuje nad własną konsolą. Tak wiem, brzmi to jak kiepski żart, lecz to nie plotka gdyż źródłem tej nowiny jest sam dyrektor generalny firmy.

Ian Bell, za pośrednictwem Twittera poinformował, że konsola będzie się nazywała Mad Box i w dniu premiery zostanie najpotężniejszą platformą na rynku. To bardzo odważna deklaracja, biorąc pod uwagę, że sprzęt ma być dostępny dopiero za trzy lata. Konsola będzie współpracowała z większością obecnych zestawów VR (chodzi zapewne o Oculus Rift i HTC Vive). Specyfikacja konsoli ma być porównywalna do tej, jaką za dwa lata będzie posiadał bardzo mocny komputer PC.

News o nowej konsoli tak bardzo zaskoczył branżę, że nawet zaczęto sprawdzać, czy twitterowe konto CEO Slightly Mad Studios, nie jest przypadkiem fejkiem. Jednak informacja jest jak najbardziej z pierwszej ręki, a w najbliższych miesiącach ma zostać zaprezentowany wstępny projekt konsoli Mad Box.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów