Oto Mad Box, nowa konsola od Slightly Mad Studios

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Mad Box
Mad Box

W środę informowaliśmy, że firma Slightly Mad Studios, odpowiedzialna za serię Project Cars, pracuje nad nową konsolą o nazwie Mad Box. CEO firmy, Ian Bell, wydaje się osobą dość niecierpliwą, bo już dzisiaj zamieścił w mediach społecznościowych projekt platformy, której premiery możemy się spodziewać najszybciej za trzy lata.

Sam wygląd konsoli wywołuje dość mieszane uczucia, ponieważ przypomina…PC. Albo bardziej dość nietypową obudowę. Bell twierdzi jednak, że jest to konsola, która dzięki rączce i niewielkim gabarytom, będzie wygodna w przenoszeniu i zabieraniu, chociażby do znajomych.

Mad Box (2)

Specyfikacja sprzętu nie jest znana. Twórcy są jeszcze w trackie rozmów z głównymi producentami podzespołów – AMD i Nvidią. Konsola ma jednak współpracować goglami wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift i HTC Vive i zapewniać rozgrywkę w 4K i w 60 klatkach na sekundę.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów