Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Project CARS 3 ma być duchowym spadkobiercą Need for Speed: Shift

Project CARS 3

Project CARS 3 ma podobno nawiązywać do pierwszych  produkcji studia Slightly Mad Studios, mowa oczywiście o obu odsłonach Need for Speed Shift.

Wspomniał o tym Ian Bell w jednym z postów na forum GTPlanet.net. Okazuje się, że tym razem studio chce skupić się na mniej wymagającej produkcji, która zapewni graczom więcej funu podczas jazdy.

Studio wydało pierwszą część Need for Speed Shift w 2008 roku, a później pojawił się sequel, Shift 2: Unleashed. Obie gry znacznie odbiegały od standardów serii NfS, ponieważ były skupione na karierze profesjonalnego kierowcy wyścigowego.

Project Cars Gameplay Video Showcases Effects Of Heavy Rain 468883 2

Electronic Arts myślało wtedy nawet nad odcięciem Shift od głównego nurtu Need for Speed i chciało wydać kolejną część, ale studio skupiło się na pracy nad Project Cars. Już pierwsza odsłona nowych wyścigów była skierowana do zwolenników symulacji.

W tej chwili studio Iana Bella ma pracowity okres, ponieważ nie dość, że pracuje nad Project CARS 3, to w tym roku powinniśmy zobaczyć jeszcze grę pod banderą Szybkich i Wściekłych.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement