Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

OGÓLNE

Twórca God of War miał okazję prywatnie obejrzeć fragment rozgrywki Death Stranding

Minęło już mnóstwo czasu od zapowiedzi Death Stranding, a my nadal wiemy niewiele więcej niż w dniu ogłoszenia produkcji. Jak się jednak okazuje, gra może być ukończona w większym stopniu niż nam się wydaje – twórca gry roku 2018, Cory Barlog, miał okazję prywatnie zobaczyć gameplay z najnowszego dzieła Kojimy.

Informacja ta zbiegła się w czasie z trzecią rocznicą studia Kojima Productions, która miała miejsce wczoraj. Studio zostało założone 16 grudnia 2015 roku. Hideo Kojima z tej okazji zamieścił wpis na Twitterze, w którym podzielił się refleksjami na temat ryzyka które podjął i decyzji o niezależności.

Na tego Tweeta odpowiedział sam Cory Barlog, gratulując Hideo Kojimie trzeciej rocznicy. Napisał również, że czeka na wszystko, co wyjdzie spod skrzydeł Japończyka.

Na tym jednak nie koniec. Jeden z użytkowników Twittera, Rodrigo Zanotta, zapytał się wprost Cory’ego Barloga, czy prywatnie obejrzał gameplay z Death Stranding. Szef studia Santa Monica bez zbędnych słów odpisał „Tak.”.

Nie powinno nas to jednak specjalnie dziwić. Zarówno Barlog, jak i Kojima, tworzą ekskluzywne gry na konsole Sony i taka wymiana informacjami jest całkowicie normalnym wydarzeniem, które często ma miejsce w branży. Jest to jednak ekscytująca wiadomość dlatego, że jak wspominałem wcześniej – Death Stranding musi być na zaawansowanym stopniu produkcyjnym. Kto wie, może niedługo spodziewamy się wersji demonstracyjnej?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Warto przypomnieć, że Sony oficjalnie wycofało się z przyszłorocznych targów E3. W tym samym czasie pojawiły się plotki na temat tego, że deweloperzy poznali już PlayStation 5, a przecież samo Sony dało znać, że kolejna generacja konsol nadchodzi. Następnie studio Naughty Dog ogłosiło, że żadne materiały z The Last of Us Part II nie pojawią się na tegorocznym The Game Awards, a teraz dostajemy wieści o tym, że Death Stranding nie jest nadal, tak jak zakładało wielu, w początkowej fazie rozwoju. Cóż, trzeba przyznać, że PlayStation Experience 2019 zapowiada się wprost fenomenalnie.

Czekacie na najnowszą produkcję Hideo Kojimy? Czy myślicie, że przyszłoroczne PSX będzie przełomowe? Dajcie znać w komentarzach.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement