Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS5

PlayStation DevCon 2018 – pierwsi deweloperzy mogą poznać PlayStation 5

Playstation 5
Playstation 5

PlayStation DevCon to coroczna organizowana przez Sony impreza dla deweloperów. Zazwyczaj podczas jej trwania Japończycy za zamkniętymi drzwiami pokazują nowy sprzęt. W tym roku może to być PlayStation 5.

Sony ma po raz pierwszy wspomnieć o nadchodzącej konsoli właśnie podczas tegorocznego DevConu. Podobna sytuacja miała miejsce w przeszłości kiedy to firma wprowadzenia deweloperów w tajniki związane z PlayStation 4 Pro i PlayStation VR na długo przed ich rynkowym debiutem.

W tym roku impreza odbędzie się w Londynie, ale Sony jeszcze nie podało dokładnej daty. Informacje o „atrakcjach” dostępnych podczas eventu nie są oficjalnie ujawniane. Wyjątek stanowią osoby z zaproszeniami, one mają pełny wgląd w program nadchodzącego wydarzenia.

Rejestracja na PlayStation DevCon jest już zamknięta, w przeszłości impreza odbywała się w maju, a obecnie mamy końcówkę października. Przeniesienie imprezy na czwarty kawrtał tego roku, może zwiastować szybsze wydanie nowej konsoli, choć to obecnie jedynie spekulacje.

Playstation Devcon 2018

Większość źródeł związanych z Sony sugeruje, że PlayStation 5 zadebiutuje już w przyszłym roku. Ostatnia oferta pracy (związana z promowaniem nowej konsoli) może oznaczać przygotowania do promowania sprzętu, jeszcze przed jego debiutem.

PlayStation 5 nadal będzie konsolą stacjonarną podobnie (pod pewnymi względami) jak wcześniejsze numerowane platformy Sony. Ostatnie plotki mówią o zastosowaniu wstecznej kompatybilności i wprowadzeniu V – Sync.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Ghostrunner pojawił się na rynku w idealnym dla momencie, wypełniając lukę, którą pozostawił po sobie przesunięty na grudzień Cyberpunk 2077. Część wygłodniałych cyberpunkowych klimatów...

Advertisement