Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS5

PlayStation DevCon 2018 – pierwsi deweloperzy mogą poznać PlayStation 5

Playstation 5
Playstation 5

PlayStation DevCon to coroczna organizowana przez Sony impreza dla deweloperów. Zazwyczaj podczas jej trwania Japończycy za zamkniętymi drzwiami pokazują nowy sprzęt. W tym roku może to być PlayStation 5.

Sony ma po raz pierwszy wspomnieć o nadchodzącej konsoli właśnie podczas tegorocznego DevConu. Podobna sytuacja miała miejsce w przeszłości kiedy to firma wprowadzenia deweloperów w tajniki związane z PlayStation 4 Pro i PlayStation VR na długo przed ich rynkowym debiutem.

W tym roku impreza odbędzie się w Londynie, ale Sony jeszcze nie podało dokładnej daty. Informacje o „atrakcjach” dostępnych podczas eventu nie są oficjalnie ujawniane. Wyjątek stanowią osoby z zaproszeniami, one mają pełny wgląd w program nadchodzącego wydarzenia.

Rejestracja na PlayStation DevCon jest już zamknięta, w przeszłości impreza odbywała się w maju, a obecnie mamy końcówkę października. Przeniesienie imprezy na czwarty kawrtał tego roku, może zwiastować szybsze wydanie nowej konsoli, choć to obecnie jedynie spekulacje.

Playstation Devcon 2018

Większość źródeł związanych z Sony sugeruje, że PlayStation 5 zadebiutuje już w przyszłym roku. Ostatnia oferta pracy (związana z promowaniem nowej konsoli) może oznaczać przygotowania do promowania sprzętu, jeszcze przed jego debiutem.

PlayStation 5 nadal będzie konsolą stacjonarną podobnie (pod pewnymi względami) jak wcześniejsze numerowane platformy Sony. Ostatnie plotki mówią o zastosowaniu wstecznej kompatybilności i wprowadzeniu V – Sync.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

XSX

Microsoft po raz kolejny zaprezentował listę gier, które trafią do biblioteki Xbox Game Pass w przeciągu następnych dwóch tygodni. Najsmakowitszym kąskiem dla wielu z...

RECENZJE GIER

Sześcienne szkielety powstają ze switchowego grobu, by zawojować rynek PC… Dobra, to nie był dobry początek. Dość długo zastanawiałem się, co zrobić ze Skellboy:...

TANIE GRANIE

Epic Games umożliwił graczom przypisanie przez najbliższy tydzień gry Galactic Civilizations III za darmo do swojego konta w sklepie Epic Games Store.  Galactic Civilizations III to...

PUBLICYSTYKA

Jeśli już zdążyliście wyjąć pochodnie, naostrzyć kołki i pożyczyć od dziadka widły, to stop! Nie szturmujcie siedziby redakcji, bo mnie tam nie ma. Musicie...

Advertisement