Tryb kariery na zwiastunie Tennis World Tour

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Tennis World Tour
Tennis World Tour

Ostatnie lata nie są zbyt dobre dla fanów wirtualnego tenisa. Na obecną generację konsol nie ukazała się ani jedna odsłona zarówno serii Top Spin jak i Virtua Tenis, i raczej nie zapowiada się, by miał się to zmienić. Z ratunkiem przychodzą firmy Breakpoint i Bigben Interactive, które za nieco ponad miesiąc wypuszczą na rynek grę Tennis World Tour.

Premiera coraz bliżej, dlatego wydawca rozpoczyna ofensywę i ujawnia coraz więcej szczegółów dotyczących produkcji. Dzisiaj w sieci pojawił się pierwszy zwiastun prezentujący tryb kariery w Tennis World Tour.

Swoją przygodę z zawodowym tenisem rozpoczniemy od 100 miejsca w krajowym rankingu. Oczywiście wraz ze zwycięstwami będziemy dostawać szanse brania udziału w coraz bardziej prestiżowych turniejach. Zarobione pieniądze będziemy mogli wydawać na sprzęt, trenerów oraz opłaty turniejowe. Więcej szczegółów możecie poznać oglądając poniższy materiał.

Tennis World Tour zadebiutuje 22 maja na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Tennis World Tour – zwiastun trybu kariery

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów