Bigben został wydawcą Bee Simulator. Premiera w tym roku na PC i konsolach

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Bee Simulator
Bee Simulator

Varsav Game Studios, twórcy gry Bee Simulator, ogłosili, że jej wydawcą będzie firma Bigben Interactive. Dzięki wsparciu francuskiego dewelopera. symulator pszczoły ukaże się jeszcze w tym roku, jednocześnie na PC i konsolach PlayStation 4 i Xbox One i Switch , a do ogólnoświatowej dystrybucji trafi również w edycji pudełkowej.

Łukasz Rosiński, założyciel studia VARSAV Game Studios i jeden z twórców gry Bee Simulator, nie ukrywa radości z rozpoczętej współpracy:

Ogromnie nas cieszy nawiązanie współpracy z partnerem o tak dużym doświadczeniu wydawniczym, jak BIGBEN. Jesteśmy przekonani, że Bee Simulator, który w oryginalny sposób łączy ze sobą elementy akcji i symulacji, a do tego ma wartość edukacyjną, dysponuje dużym potencjałem. Nie tylko rozrywkowym płynącym z frajdy bycia pszczołą, ale również związanym z poznawaniem mechanizmów rządzących przyrodą, która nas otacza. Mamy również nadzieję, że nasz tytuł pomoże choć części graczy inaczej spojrzeć na to, ile czasu poświęcają na pracę, sprawy osobiste i przebywanie na łonie natury. Mocno wierzymy, że globalna kampania promocyjna przeprowadzona we współpracy z firmą BIGBEN sprawi, że uda nam się dotrzeć do szerokiego grona odbiorców z informacją, jak niezwykłym projektem jest Bee Simulator.

Bee Simulator to gra dla całej rodziny niosąca w sobie spore pokłady walorów edukacyjnych. Brzmi jak ziew? Nic z tego. Gra zaoferuje całkiem rozbudowany gameplay, który pozwoli graczom na swobodną eksplorację olbrzymiego i bogatego świata gry, walki z innymi owadami, wykonywanie misji dla królowej oraz wyścigi na podzielonym ekranie. To może być jedna z najbardziej wartościowych produkcji ze słowem symulator w tytule.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów