Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Ghost Recon Breakpoint zadebiutuje w październiku. Co wiemy o nowej produkcji Ubisoftu?

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Ubisoft ujawnił szczegóły dotyczące nadchodzącej odsłony serii Tom Clancy’s Ghost Recon. Gra o podtytule Breakpoint, zadebiutuje 4 października bieżącego roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.

Ghost Recon: Breakpoint to wojskowa strzelanina w otwartym świecie. Jej akcja będzie się rozgrywać na wrogiej i odciętej od świata wyspie Aurora, z którą od pewnego czasu nie ma żadnego kontaktu. Ten archipelag malowniczych wysp jest siedzibą Skell Technology, firmy przyszłości, która stawia na rozwój robotyki. Gracz zostanie tam wysłany wraz z odziałem na misję zwiadowczą, ale śmigłowce niespodziewanie zostaną zestrzelone. Wygląda na to, że zabawki Skell wpadły w niepowołane ręce. Wilki, zabójczy oddział zbuntowanych amerykańskich wojskowych, przejęły kontrolę nad wyspą. Prowadzeni przez twojego byłego towarzysza broni, podpułkownika Cole’a D. Walkera, przeprogramowali drony Skell zmieniając je w maszyny do zabijania. Teraz zamierzają je użyć, niezależnie od możliwych strat.

W rolę głównego przeciwnika gracza wcielił sie znany hollywoodzki aktor – Jon Bernthal (m.in. „The Punisher”, „The Walking Dead”, „Furia” czy „Wilk z Wall Street”).

Gracze będą mogli sprawdzić swoje umiejętności przetrwania i adaptować się do różnych miejsc oraz sytuacji. Do gry dodany więc zostanie mocny akcent survivalowy. Trudny teren, zmęczenie, czy otrzymywane obrażenia – oto nowe wyzwania, z którymi trzeba będzie się zmierzyć.

Grę będzie można przechodzić solo lub w trybie kooperacji dla czterech graczy. Na chętnych czekać będą bogate opcje personalizacji – tak by każdy mógł stworzyć swojego wymarzonego żołnierza. Będzie można z niego korzystać zarówno w trybie fabularnym, jaki wieloosobowym (PvP) – swobodnie przenosząc swój postęp doświadczenia pomiędzy tymi modułami.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint otrzyma solidne wsparcie po premierze wraz z udostępnianymi aktualizacjami, nowymi trybami oraz misjami fabularnymi.

Gra Tom Clany’s Ghost Recon Breakpoint dostępna będzie w kilku edycjach:

  • Standardowej.
  • Gold Edition zawierającej karnet na wszystkie dodatki roku pierwszego.
  • Ultimate Edition składającej się z gry, karnetu oraz pakietów dodatkowej, cyfrowej zawartości.
  • Wyjątkowej The Wolves Collector Edition zawierającą m.in. z figurkę Cole D. Walkera od Ubi Collectibles.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement