Ghost Recon Breakpoint zadebiutuje w październiku. Co wiemy o nowej produkcji Ubisoftu?

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Ubisoft ujawnił szczegóły dotyczące nadchodzącej odsłony serii Tom Clancy’s Ghost Recon. Gra o podtytule Breakpoint, zadebiutuje 4 października bieżącego roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.

Ghost Recon: Breakpoint to wojskowa strzelanina w otwartym świecie. Jej akcja będzie się rozgrywać na wrogiej i odciętej od świata wyspie Aurora, z którą od pewnego czasu nie ma żadnego kontaktu. Ten archipelag malowniczych wysp jest siedzibą Skell Technology, firmy przyszłości, która stawia na rozwój robotyki. Gracz zostanie tam wysłany wraz z odziałem na misję zwiadowczą, ale śmigłowce niespodziewanie zostaną zestrzelone. Wygląda na to, że zabawki Skell wpadły w niepowołane ręce. Wilki, zabójczy oddział zbuntowanych amerykańskich wojskowych, przejęły kontrolę nad wyspą. Prowadzeni przez twojego byłego towarzysza broni, podpułkownika Cole’a D. Walkera, przeprogramowali drony Skell zmieniając je w maszyny do zabijania. Teraz zamierzają je użyć, niezależnie od możliwych strat.

W rolę głównego przeciwnika gracza wcielił sie znany hollywoodzki aktor – Jon Bernthal (m.in. „The Punisher”, „The Walking Dead”, „Furia” czy „Wilk z Wall Street”).

Gracze będą mogli sprawdzić swoje umiejętności przetrwania i adaptować się do różnych miejsc oraz sytuacji. Do gry dodany więc zostanie mocny akcent survivalowy. Trudny teren, zmęczenie, czy otrzymywane obrażenia – oto nowe wyzwania, z którymi trzeba będzie się zmierzyć.

Grę będzie można przechodzić solo lub w trybie kooperacji dla czterech graczy. Na chętnych czekać będą bogate opcje personalizacji – tak by każdy mógł stworzyć swojego wymarzonego żołnierza. Będzie można z niego korzystać zarówno w trybie fabularnym, jaki wieloosobowym (PvP) – swobodnie przenosząc swój postęp doświadczenia pomiędzy tymi modułami.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint otrzyma solidne wsparcie po premierze wraz z udostępnianymi aktualizacjami, nowymi trybami oraz misjami fabularnymi.

Gra Tom Clany’s Ghost Recon Breakpoint dostępna będzie w kilku edycjach:

  • Standardowej.
  • Gold Edition zawierającej karnet na wszystkie dodatki roku pierwszego.
  • Ultimate Edition składającej się z gry, karnetu oraz pakietów dodatkowej, cyfrowej zawartości.
  • Wyjątkowej The Wolves Collector Edition zawierającą m.in. z figurkę Cole D. Walkera od Ubi Collectibles.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów