Titanfall 3 jednak powstanie? Vince Zampella daje niejasny sygnał

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

Wczoraj niezapowiedzianie wyszła gra Apex Legends – darmowa produkcja battle royale osadzona w uniwersum Titanfall. Jeśli chcecie dowiedzieć się, ilu graczy zgromadziła najnowsza produkcja studia Respawn Entertainment, zajrzyjcie pod ten link.

Wszyscy byli pewni, że premiera Apex Legends przekreśla jakiekolwiek szanse na pojawienie się trzeciej odsłony Titanfall. Vince Zampella za pomocą Twittera niejako dementuje te plotki, pisząc, że w późniejszych etapach tego roku będą pracować nad czymś z Titanfall.

Opcji jest wiele. Możliwe, że będzie to dodanie tytanów do Apex Legends, co z pewnością zadowoli sporą część graczy. Biorąc pod uwagę ostatnią zapowiedź studia Blizzard, nie można wykluczyć gry mobilnej. Na ten moment ciężko powiedzieć, jak miałaby wyglądać kolejna produkcja osadzona w uniwersum Titanfall na smartfonach, lecz nie jest to niemożliwe – w końcu na rynku od 2017 roku jest Titanfall: Assault. Opcją, która najbardziej elektryzuje fanów, jest Titanfall 3. Nie zostało przecież powiedziane, że Apex Legends to produkt zastępujący trzecią część futurystycznego FPS’a.

Jaka opcja jest dla was najbardziej atrakcyjna? Chcielibyście zobaczyć Titanfall 3, czy może tytani w Apex Legends was zadowolą? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach.

Źródło: https://twitter.com/VinceZampella/status/1092856944199495686

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów