Szczegóły nowej aktualizacji do Apex Legends

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Do Apex Legends trafiła nowa aktualizacja, w skład której wchodzi wiele ciekawej zawartości i zmian. Jedną z najważniejszych, jest zmiana w systemie poziomów graczy. Maksymalny poziom został podniesiony, a gracze zyskają więcej darmowych pakietów Apex.

To nie wszystko. z okazji premiery gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon, gracze Apex Legends mogą odblokować skórkę Pathfindera inspirowaną wyjątkowym droidem BD-1. Wystarczy tylko zalogować się do gry. Apex wypuszcza również markowe ubrania i dodatki sygnowane Apex Legends.

Zawartość listopadowej aktualizacji Apex Legends:

  • System Poziomów – maksymalny poziom graczy wzrasta ze 100 do 500, co sprawia, że fani, wraz z nowymi poziomami, będą mogli otrzymać do 199 pakietów Apex. Nowy system rozwoju wprowadza zmiany również ilość punktów doświadczenia poniżej 100 poziomu. Teraz, aby wejść na wyższy level, będziemy potrzebować mniej PD – gracze na poziomach od 20. do 99., którzy w momencie wprowadzenia zmian będą bliscy awansu, mogą dzięki nim automatycznie wskoczyć na wyższy poziom. Za postępy w grze dostaną również więcej pakietów Apex.
  • Gracze z poziomami między 110 a 500 będą otrzymywać nowe przepustki co 10 poziomów.
    Zawieszki do broni – do gry wprowadzono 36 nowych zawieszek, które pozwolą na przyozdobienie broni postaci. Będą to przedmioty epickie i legendarne. Zawieszki do broni będą się także pojawiać w sklepie rotacyjnym. Zawieszki można otrzymywać również co 100 poziomów wraz z przepustką za 100, 200, 300, 400 czy 500 zdobyty poziom.
  • Star Wars Jedi: Upadły Zakon w Apex Legends – w momencie logowania do Apex Legends gracze otrzymają specjalną skórkę Pathfindera inspirowaną BD-1!
  • Apex Legends Merch – Idealny prezent na święta dla fana Apex Legends? Brandowana bluza Apex czy koszulka Octane! Ruszył specjalny sklep z ubraniami i gadżetami Apex Legends.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów