Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

The Last of Us Part II z wynikami sprzedaży. Wielki sukces Naughty Dog

The Last Of Us 2

Ludzie z Naughty Dog oraz Sony mogą dziś otwierać szampana. The Last of Us Part II pobiło wszelkie rekordy i stało się najszybciej sprzedającym się tytułem ekskluzywnym na konsolę PlayStation 4 z wynikiem aż 4 milionów sprzedanych kopii w jedynie 3 dni! 

Neil Druckmann, reżyser drugiej części The Last of Us oraz wiceprezydent Naughty Dog, skomentował ten szalony wynik w następujący sposób:

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni milionom fanów na całym świecie, którzy grali w The Last of Us Part II i podzielili się z nami swoimi doświadczeniami w ciągu ostatniego tygodnia. Postanowiliśmy opowiedzieć nowy rodzaj historii, która dotyczy trudnych tematów i stanowiłaby dla Was wyzwanie. Niesamowite było obserwowanie, jak ta przygoda wpływała na wielu z Was, i przyglądanie się wielu rozważnym dyskusjom. Zainspirowała nas również Twoja kreatywność – niezależnie od tego, czy są to Twoje wspaniałe zdjęcia w trybie fotograficznym, oszałamiające GIF-y z gry, czy piosenki nagrane przy użyciu gitary Ellie.

The Last of Us Part II mogło powstać jedynie dzięki wysiłkom setek utalentowanych i pełnych pasji programistów w Naughty Dog. Nie możemy sobie wyobrazić większego zaszczytu niż ujrzenie tej samej pasji odzwierciedlonej przez ludzi w nią grających. Dziękujemy za pomoc w osiągnięciu tego niesamowitego kamienia milowego.

W sieci pojawiła się petycja z wyzwaniem do zmiany fabuły gry – afera z ocenami na Metacritic trwa w najlepsze, a gracze posuwają się coraz dalej. Mimo tego, nie przeszkodziło to The Last of Us Part II w pobiciu niesamowitego rekordu.

The Last of Us Part II jest już dostępne, wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Zwiastun premierowy produkcji możecie obejrzeć poniżej.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement