Naughty Dog pracuje nad nowym IP? Pierwsze grafiki sugerują grę fantasy

Naughty Dog

Grafik koncepcyjny Sony, Hyoung Nam, opublikował album składający się z trzech obrazków, które zostały podpisane jako inspiracje do najnowszej produkcji studia Naughty Dog – twórców serii gier takich jak Uncharted czy The Last of Us.

Album nosi tytuł „The Women of North„. Od ilustracji wręcz kipi klimatem fantasy – na pierwszym planie przedstawione są wojowniczki w plemiennych strojach z ciężkim uzbrojeniem, szamanki oraz ucięta smocza głowa. Niewątpliwie całość wygląda intrygująco.

Ostatnia gra Naughty Dog, The Last of Us Part II, zadebiutowała w czerwcu zeszłego roku. Chociaż przy premierze produkcji nie obyło się bez kontrowersji i ataku społeczności na kontynuację przygód Ellie, produkcja zebrała od krytyków bardzo pozytywne recenzje, zgarniając jednocześnie mnóstwo tytułów gry roku, między innymi podczas gali The Game Awards 2020.

Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na więcej informacji w sprawie nowego dzieła Naughty Dog. Ekipa z Neilem Druckmannem na czele już niejednokrotnie udowodniła, że można im zaufać, więc nie można odmówić ekscytacji towarzyszącej przy oglądaniu poniższych grafik.

Naughty Dog
Naughty Dog
Naughty Dog