Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

The Last of Us 2 – Joel i Ellie kończą prace na planie

Aktorzy wcielający się w bohaterów skończyli nagrywanie sesji motion-capture

The Last Of Us 2
The Last Of Us 2

Aktorzy wcielający się w postacie Joela oraz Ellie  zakończyli prace na planie gry The Last of Us 2 – poinformowali twórcy gry.

Neil Druckmann, dyrektor kreatywny oraz wiceprezes Naughty Dog, ujawnił za pośrednictwem Twittera, że Troy Baker, a także Ahsley Johnson, mają już za sobą ostatnią sesję motion-capture.

Do wpisu załączył również zdjęcie aktorów wcielających się w postacie Joela i Ellie. Druckmann stwierdził, że owa scena była „najambitniejszą” w historii studia. Ujawnił też, że na planie pojawiły się łzy.

Kilka dni temu twórcy poinformowali, że finałowa scena The Last of Us 2 została już nakręcona. Nie mamy jednak pewności czy w obu przypadkach chodzi o ten sam fragment produkcji.

Data premiery kontynuacji wydanego w 2013 roku hitu wciąż nie jest znana. W sieci pojawiły się jednak nieoficjalne informacje, według których gra ma zadebiutować w październiku.

Najnowsza produkcja studia Naughty Dog będzie tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 4.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement