The Last of Us 2 – Joel i Ellie kończą prace na planie

Aktorzy wcielający się w bohaterów skończyli nagrywanie sesji motion-capture

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
The Last Of Us 2
The Last Of Us 2

Aktorzy wcielający się w postacie Joela oraz Ellie  zakończyli prace na planie gry The Last of Us 2 – poinformowali twórcy gry.

Neil Druckmann, dyrektor kreatywny oraz wiceprezes Naughty Dog, ujawnił za pośrednictwem Twittera, że Troy Baker, a także Ahsley Johnson, mają już za sobą ostatnią sesję motion-capture.

Do wpisu załączył również zdjęcie aktorów wcielających się w postacie Joela i Ellie. Druckmann stwierdził, że owa scena była „najambitniejszą” w historii studia. Ujawnił też, że na planie pojawiły się łzy.

Kilka dni temu twórcy poinformowali, że finałowa scena The Last of Us 2 została już nakręcona. Nie mamy jednak pewności czy w obu przypadkach chodzi o ten sam fragment produkcji.

Data premiery kontynuacji wydanego w 2013 roku hitu wciąż nie jest znana. W sieci pojawiły się jednak nieoficjalne informacje, według których gra ma zadebiutować w październiku.

Najnowsza produkcja studia Naughty Dog będzie tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 4.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów