Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Premiera The Last of Us 2 zostanie opóźniona? (Aktualizacja)

The Last Of Us 2
The Last Of Us 2

Aktualizacja:

Naughty Dog oficjalnie poinformowało o przesunięciu daty premiery gry. Nowa data wydania została wyznaczona na 29 maja przyszłego roku.

Oryginalny post:

The Last of Us 2 nie zadebiutuje w lutym 2020 roku. Nieoficjalne informacje na ten temat przekazał Jason Schreier z Kotaku.

Amerykański dziennikarz powołuje się na anonimowych informatorów, powiązanych z Naughty Dog. Według nich kontynuacja wydanego w 2013 roku hitu ma trafić na rynek dopiero wiosną przyszłego roku.

Serwis Kotaku poprosił Sony o komentarz do tej sprawy, jednak japońska firma nie udzieliła odpowiedzi.

Schreier twierdzi, że Sony jeszcze w tym tygodniu wyda odpowiednie ogłoszenie, dotyczące tego tematu. Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na stanowisko wydawcy, a także twórców.

Advertisement. Scroll to continue reading.

The Last of Us 2 jest tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 4. Miesiąc temat deweloperzy ogłosili, że gra zadebiutuje na rynku 21 lutego 2020 roku.

Przypomnijmy również, że kilka dni temu Neil Druckmann, czyli reżyser projektu, zaprezentował nowy typ zarażonych, z którymi zmierzy się Ellie.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

Advertisement