Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

The Last of Us 2 ze zróżnicowanymi umiejętnościami wpływającymi na rozgrywkę

The Last Of Us
The Last Of Us Part Ii

Naughty Dog poinformowało, że w The Last of Us 2 pojawi się rozbudowany system ulepszeń i zdolności, które znacząco wpłyną na rozgrywkę.

Anthony Newman, czyli jeden z reżyserów najnowszej produkcji twórców serii Uncharted, w rozmowie z serwisem Gamespot, ujawnił, że twórcom zależało na wprowadzeniu do gry umiejętności, które będą wpływać na styl gry użytkowników.

„Chcieliśmy pozwolić graczom wyrazić siebie w strategiczny sposób i aby znaleźli własne podejście do rozgrywki. Jestem naprawdę podekscytowany, że stworzyliśmy system, w którym umiejętności nie zmieniają jedynie wartości w statystykach, ale odblokowują nowe zdolności i mają wpływ na rozgrywkę” – wyjaśnił Newman.

Deweloperzy zapewniają również, że zdolności wpłyną także na crafting. Na przykład po odblokowaniu danej umiejętności Ellie będzie potrzebować mniej czasu i zasobów do stworzenia konkretnej rzeczy.

Twórcy podkreślają, że dzięki tak rozbudowanemu systemowi, każdy gracz będzie mógł znaleźć zestaw optymalnych dla siebie umiejętności.

The Last of Us 2 trafi wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Premiera 21 lutego 2020 roku.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement