The Last of Us 2 ze zróżnicowanymi umiejętnościami wpływającymi na rozgrywkę

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
The Last Of Us
The Last Of Us Part Ii

Naughty Dog poinformowało, że w The Last of Us 2 pojawi się rozbudowany system ulepszeń i zdolności, które znacząco wpłyną na rozgrywkę.

Anthony Newman, czyli jeden z reżyserów najnowszej produkcji twórców serii Uncharted, w rozmowie z serwisem Gamespot, ujawnił, że twórcom zależało na wprowadzeniu do gry umiejętności, które będą wpływać na styl gry użytkowników.

„Chcieliśmy pozwolić graczom wyrazić siebie w strategiczny sposób i aby znaleźli własne podejście do rozgrywki. Jestem naprawdę podekscytowany, że stworzyliśmy system, w którym umiejętności nie zmieniają jedynie wartości w statystykach, ale odblokowują nowe zdolności i mają wpływ na rozgrywkę” – wyjaśnił Newman.

Deweloperzy zapewniają również, że zdolności wpłyną także na crafting. Na przykład po odblokowaniu danej umiejętności Ellie będzie potrzebować mniej czasu i zasobów do stworzenia konkretnej rzeczy.

Twórcy podkreślają, że dzięki tak rozbudowanemu systemowi, każdy gracz będzie mógł znaleźć zestaw optymalnych dla siebie umiejętności.

The Last of Us 2 trafi wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Premiera 21 lutego 2020 roku.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/the-last-of-us-2s-new-upgrade-system-will-totally-/1100-6470122/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów