Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

The Last of Us 2 – finałowa scena została już nakręcona

The Last Of Us 2
The Last Of Us 2

Finałowa scena The Last of Us 2 została już nakręcona – poinformował Neil Druckmann, wiceprezes i dyrektor kreatywny Naughty Dog.

Przedstawiciel studia przekazał tę informację za pośrednictwem Twittera, dodając do wpisu zdjęcie scenariusza. Na załączonym obrazku widać jedynie napisy „koniec”, a także „cięcie i wyciemnienie”.

Warto dodać, że mimo wszystko wciąż nie poznaliśmy daty premiery najnowszej gry Naughty Dog, lecz jakiś czas temu tytuł pojawił się w zakładce „Wkrótce” na oficjalnej stronie PlayStation.

W marcu pojawiły się również plotki, twierdzące, że kontynuacja wydanego w 2013 roku hitu, ma pojawić się już w październiku.

Naughty Dog wciąż pozostaje nieugięte i nie zdradza daty premiery swojej najnowszej produkcji. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na ruch deweloperów.

The Last of Us 2 trafi wyłącznie na konsolę PlayStation 4.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement