The Last of Us 2 – finałowa scena została już nakręcona

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
The Last Of Us 2
The Last Of Us 2

Finałowa scena The Last of Us 2 została już nakręcona – poinformował Neil Druckmann, wiceprezes i dyrektor kreatywny Naughty Dog.

Przedstawiciel studia przekazał tę informację za pośrednictwem Twittera, dodając do wpisu zdjęcie scenariusza. Na załączonym obrazku widać jedynie napisy „koniec”, a także „cięcie i wyciemnienie”.

Warto dodać, że mimo wszystko wciąż nie poznaliśmy daty premiery najnowszej gry Naughty Dog, lecz jakiś czas temu tytuł pojawił się w zakładce „Wkrótce” na oficjalnej stronie PlayStation.

W marcu pojawiły się również plotki, twierdzące, że kontynuacja wydanego w 2013 roku hitu, ma pojawić się już w październiku.

Naughty Dog wciąż pozostaje nieugięte i nie zdradza daty premiery swojej najnowszej produkcji. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na ruch deweloperów.

The Last of Us 2 trafi wyłącznie na konsolę PlayStation 4.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów