The Last of Us Part II pojawiło się na karcie „Wkrótce” w witrynie PlayStation

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
The Last Of Us 2
The Last Of Us 2

Naughty Dog jeszcze nie ukończyło The Last of Us Part II, ale Sony dodało grę do karty „Wkrótce” na swoich stronach internetowych w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech i we Włoszech.

Może to mieć związek z powolnym rozpoczęciem akcji marketingowej związanej z nadchodzącą produkcją amerykańskiego studia. Niebawem zadebiutuje Days Gone, więc nagłe wytoczenie dział związanych z The Last of Us, mogłoby się negatywnie odbić na nadchodzącym tytule na wyłączność.
Tlou Ii Ps4

Ponadto wygląda na to, że gry są ustawione chronologicznie pod względem daty wydania, więc być może tytuł pojawi się w tym roku. Concrete Genie ma zadebiutować jesienią tego roku, więc druga część The Last of Us mogłaby zadebiutować pod koniec roku.

Sony jeszcze nie ogłosiło daty wydania kontynuacji przygód Ellie, ale w sieci pojawiają się pierwsze spekulacje. Krążą plotki, że Sony ujawni datę premiery gry na kolejnym State of Play. Czas pokaże.

Źródło: https://www.reddit.com/r/PS4/comments/b7nnaf/the_last_of_us_part_ii_is_now_listed_in_the/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów