The Deeds of Captain Wilkins – jutro premiera ostatniego DLC do Wolfensteina 2

| @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę

Jutro ma premierę trzecie i ostatnie DLC, które pojawiły się w ramach tzw. „Kronik Wolności”, do Wolfenstein 2: The New ColossusThe Deeds of Captain Wilkins zabierze gracza na Alaskę. Bohaterem rozszerzenia nie jest oczywiście Blazkowicz, a tytułowy kapitan Gerald Wilkins. Spodziewajcie się naszej recenzji DLCka na dniach.

Wolfenstein II: The New Colossus zadebiutował 27 października 2017 roku na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł ten spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony recenzentów i graczy. U nas gra otrzymała solidną ósemkę (recenzja), ale Season Pass to niestety jedno wielkie rozczarowanie (recenzja DLC 1, recenzja DLC 2). Liczymy jednak na to, że The Deeds of Captain Wilkins będzie znacznie lepszy od poprzednich epizodów.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Kolejny przeciek dotyczący rozpiski PlayStation Plus październik 2018 - https://t.co/gPkB6pNsm4 https://t.co/itT94Kh6q7
Pillars of Eternity II: Deadfire – najnowsze rozszerzenie już dostępne - https://t.co/lPlJhrh6MI https://t.co/2MxTzub7Ak

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch