Wolfenstein 2 – porównanie graficzne Switch vs. PS4 i Xbox One

Wolfenstein II: The New Colossus
Wolfenstein II: The New Colossus

Chociaż większość graczy zdążyła się już zapoznać z najnowszymi przygodami Blazkowicza, to na swoją kolej wciąż czekają posiadacze konsol Nintendo Switch. Wolfenstein 2: The New Colossus ma trafić na konsolę Nintendo jeszcze w tym roku. Tymczasem możemy przyjrzeć się, jak jeden ze sztandarowych tytułów Bethesdy prezentuje się na tle innych konsol ósmej generacji, czyli PlayStation 4 i Xbox One.

Produkcja studia Machine Games na konsoli Nintendo Switch prezentuje się naprawdę dobrze. Posiadacze japońskiego sprzętu na pewno nie mają na co narzekać, bowiem Switch, choć ustępuję pod kilkoma względami konsolom Sony i Microsoftu, to i tak radzi sobie świetnie. Przede wszystkim gra działa płynnie, co na pewno ucieszy klientów firmy Nintendo. Sami rzućcie okiem, oceńcie i podzielcie się swoją opinią na ten temat.

Przypomnijmy, że Wolfenstein 2: The New Colossus zadebiutował 27 października w wersji na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł ten zebrał naprawdę świetne recenzje. Nic więc dziwnego, że Bethesda postanowiła poszerzyć grono odbiorców i przygotować wersję na konsolę Nintendo Switch.

Wolfenstein 2 – porównanie graficzne Switch vs. PlayStation 4

Wolfenstein 2 – porównanie graficzne Switch vs. Xbox One