Wolfenstein 2: The New Colossus trafi na Switcha już w czerwcu

Wolfenstein II: The New Colossus
Wolfenstein II: The New Colossus

Firma Bethesda poinformowała, że Wolfenstein 2: The New Colossus trafi na konsolę Nintendo Switch 29 czerwca tego roku. Z tej okazji do sieci trafił również zwiastun. Dzięki wspomnianemu materiałowi możemy zobaczyć jak Wolfenstein 2 prezentuje się na konsoli japońskiej firmy.

Za przygotowanie Wolfenstein 2: The New Colossus w wersji na konsolę Nintendo Switch odpowiedzialne było studio Panic Button. Nad wszystkim czuwała także ekipa Machine Games, czyli twórcy najnowszych przygód Blazkowicza, które trafiły już do posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One. Twórcy podkreślają, że właściciele konsoli Nintendo Switch otrzymają wszystko to, czego doświadczyć mogli użytkownicy wspomnianych wyżej platform.

Najnowszy zwiastun pokazuje, że Wolfenstein 2: The New Colossus w wersji na konsolę Nintendo Switch wygląda naprawdę dobrze. Nie tak dawno do sieci trafił materiał, na którym porównano jak wersja na Switcha wypada na tle konsol Sony i Microsoftu. Już wtedy mogliśmy zauważyć, że gra prezentuje się nieźle. Miejmy nadzieję, że w dniu premiery zdanie to podzielą użytkownicy Switcha.

Wolfenstein 2: The New Colossus – zwiastun zapowiadający wersję na Nintendo Switch