Tęskniliście za Assetto Corsa? Jeden z najbardziej realistycznych symulatorów wyścigów pojawi się w nowej edycji

| @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Asseto Corsa
Asseto Corsa

Assetto Corsa powraca w nowym wydaniu. Fani realistycznych symulatorów wyścigów mogą już wyciągać swoje zakurzone kierownicę. Premiera gry Assetto Corsa Ultimate Edition już za tydzień, czyli 20 kwietnia. Gra w wersji z polskimi napisami trafi na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One nakładem wydawnictwa firmy Techland.

Twórcy gry, czyli studio Kunos Simulazioni w przeszłości tworzyło symulatory dla profesjonalnych ekip wyścigowych. Nic więc dziwnego, że na realizmie, jeśli chodzi o gry wyścigowe, znają się jak nikt inny. Można to zaobserwować w ich produkcji. Assetto Corsę, oprócz realizmu, wyróżnia także dbałość o szczegóły, zarówno jeśli chodzi o modele aut, jak i tory wyścigowe.

W grze Assetto Corsa znajdziemy 178 samochodów znanych marek, takich jak Ferrari, Porsche, BMW, Audi, Lamborghini, McLaren, Corvette, Maserati, Lotus i wiele, wiele innych. Ponadto w grze nie brakuje legendarnych torów, z włoską Monzą, brytyjskim Silverstone czy belgijskim Spa na czele. Wszystkie tory odwzorowane zostały co do centymetra dzięki technice laserowego skanowania.

Ultimate Edition to również szereg dodatków wzbogacających to wydanie. Na płycie znajdą się m.in. trzy dodatki Porsche Pack, Red Pack (auta Maserati, Lamborghini), Ready To Race Pack (Audi, McLaren), Japanese Pack (Mazda, Toyota, Nissan) i Ferrari 70th Anniversary Pack z ikonicznymi samochodami z historii Ferrari.

Assetto Corsa Ultimate Edition – zwiastun

Dyskusja

Komentarzy ( 2 )

  1. Anonim pisze:

    Proponuję zrobić mały research przed publikacją. AC nigdy nie zniknęło z rynku, więc jak może powracać. Ultimate Edition to po prostu zbiorcze wydanie źe wszystkimi DLC. Co swoją drogą jest niezłą informacją dla osób które AC jeszcze nie mają.

    • Kamil Kościelniak pisze:

      Dzięki. Rzeczywiście tytuł został źle sprecyzowany, ale jeśli przeczytałeś nieco więcej, powinieneś wiedzieć, że research nie jest potrzebny.

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów