Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Tekken X Street Fighter może się nie pojawić z powodu ogromnego sukcesu Tekken 7

Tekken X Street Fighter
Tekken X Street Fighter

Tekken X Street Fighter został zapowiedziany w 2010 roku i wygląda na to, że szanse na wydanie bijatyki zmalały prawie do zera. Wszystko za sprawą sukcesu, który osiągnął Tekken 7. Według wydawcy crossover chyba nie będzie potrzebny graczom.

w 2012 roku otrzymaliśmy Street Fighter X Tekken, ale od tamtego momentu nie dostaliśmy nowych informacji o drugiej z zapowiedzianych wtedy gier.

Katsuhiro Harada w niedawnym wywiadzie dla VGC potwierdził, że drugi crossover między seriami może się w ogóle nie pojawić. Dla Harady nie ma sensu wydawać kolejną grę, w momencie gdy Tekken 7 radzi sobie świetnie.

Namco od dłuższego czasu pracowało w ciszy nad projektem, a jego głównodowodzący w 2016 roku przyznał, że gra jest ukończona w 30% i pracuje nad nią maksymalnie 40 osób. Dla Harady był to długoterminowy projekt, więc prawdopodobnie dlatego tak mało pracowników nad nim pracowało.

Warto dodać, że wcześniej zdecydowano o postaciach, które pojawią się w pełnej grze i na pewno nie zabrakłoby takich  wojowników jak Kazuya, Nina, Jin, Paul czy Yoshimitsu.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement