Techland odzyskuje prawa do marki Call of Juarez

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Firma Techland ogłosiła dzisiaj, że stworzone przez polskie studio Call of Juarez: Gunslinger, wraca do cyfrowej sprzedaży. Z tej też okazji strzelanka w klimacie Dzikiego Zachodu dostępna jest na Steam w promocyjnej cenie za 33,33 zł. Wydawcą serii Call of Juarez była francuska firma Ubisoft, ale Techland przejął prawa do stworzonej przez siebie marki, co w przyszłości zapewne zaowocuje nowymi grami z popularnego cyklu.

Adam Lasoń, dyrektor do spraw operacyjnych w Techland Publishing, nie kryje zadowolenia z pojawienia się Call of Juarez: Gunslinger w portfolio wydawcy:

Stworzona przez Techland seria Call of Juarez cieszyła się uznaniem krytyków i doczekała oddanej społeczności. Techland stawia kolejne kroki na drodze do zostania wiodącym wydawcą i dlatego jesteśmy zachwyceni faktem, że do naszego portfolio wraca Call of Juarez: Gunslinger. Dziękujemy Ubisoftowi za wspaniałą pracę włożoną w wydawanie gier z serii. Będziemy kontynuować ich dzieło i wspierać społeczność Call of Juarez z takim samym oddaniem.

Gra Call of Juarez: Gunslinger zadebiutowała pierwotnie w 2013 roku na PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Jest to ostatnia i zarazem najlepiej oceniana odsłona zapoczątkowanego w 2006 roku cyklu.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów