Tales of Vesperia: Definitive Edition ze zwiastunem fabularnym

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Bandai Namco udostępniło nowy, fabularny zwiastun Tales of Vesperia: Definitive Edition, które już 11 stycznia przyszłego roku zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC. Na materiale będziecie mogli również zapoznać się z głównymi bohaterami, wśród których znajdziecie m.in. Yuriego, Flynn i Estelle.

Remaster Tales of Vesperia będzie dotyczył rozszerzonej wersji tytułu, która nie została wydana poza granicami Japonii. Wśród nowości znajdziemy m.in. dwie nowe grywalne postaci, dodatkowych bossów, nowe wątki, kostiumy i kilka lokacji. Definitive Edition znacznie rozbuduje historię, którą dotychczas w Europie mogli poznać wyłącznie posiadacze konsoli Xbox 360 i podstawowej wersji Tales of Vesperia, więc jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w tego JRPG-a, zdecydowanie powinniście zainteresować się nadchodzącym Definitive Edition.

Tales of Vesperia: Definitive Edition – Zwiastun fabularny:

 

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów