Tales of Vesperia: Definitive Edition z nowymi zrzutami z gry

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Tales Of Vesperia

Bandai Namco udostępniło garść nowych zrzutów z Tales of Vesperia: Definitive Edition, które już 11 stycznia przyszłego rou zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC. Najnowsze materiały skupiają się na walce z przeciwnikami oraz ciosach specjalnych nazwanych Mystic Artes.

Remaster Tales of Vesperia będzie dotyczył rozszerzonej wersji tytułu, która nie została wydana poza granicami Japonii. Wśród nowości znajdziemy m.in. dwie nowe grywalne postaci, dodatkowych bossów, nowe wątki, kostiumy i kilka lokacji.

Definitive Edition znacznie rozbuduje historię, którą dotychczas w Europie mogli poznać wyłącznie posiadacze konsoli Xbox 360 i podstawowej wersji Tales of Vesperia, więc jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w tego JRPG-a, zdecydowanie powinniście zainteresować się nadchodzącym Definitive Edition.

Tales of Vesperia: Definitive Edition – Galeria:

Źródło: https://gematsu.com/2018/11/tales-of-vesperia-definitive-edition-battle-system-screenshots

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów