Syberia 3 zadebiutuje również na Nintendo Switch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Trzecia odsłona kultowej serii ukaże się nie tylko na PC oraz konsolach Playstation 4 i Xbox One, ale również na najnowszej platformie od Nintendo. Syberia 3 to kontynuacja niezwykłej przygody, na którą fani musieli czekać 13 lat. Najnowsza produkcja Microids/Anuman Interactive zadebiutuje ostatecznie w marcu tego roku w pełnej polskiej wersji językowej.

Wiceprezes Microids, Elliot Grassiano, nie kryje zadowolenia z faktu, że najnowsza produkcja studia zadebiutuje również na Nintendo Switch:

Nie możemy się doczekać, by zobaczyć fanów odkrywających nową przygodę Kate Walker na Nintendo Switch. Nintendo wraz ze Switch kolejny raz proponuje nową, innowacyjną wizję dla branży gier, a my jesteśmy dumni mogąc być jej częścią.

W Syberii 3 gracz ponowie wcieli się Kate Walker, i będzie miał okazję odwiedzić niezwykłe miejsca, odkrywać tajemnice i rozwiązywać zagadki logiczne. Warto również dodać, że najnowsza odsłona Syberii po raz pierwszy została zrealizowana w pełnym 3D.

Historia rozpoczyna się w momencie, kiedy umierająca Kate zostaje odnaleziona przez Youkoli, plemię nomadów migrujące ze swymi śnieżnymi strusiami. Utknąwszy w wiosce Valsembor muszą znaleźć sposób, by kontynuować podróż, stawiając czoła przeciwnikom, niespodziewanym przeciwnościom losu i przeszłości Kate, która wkrótce ją dogania…

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów