Wiemy kiedy Syberia 3 trafi na Nintendo Switch

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę

Jak poinformował wydawca gry, czyli firma Microids, Syberia 3 zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch. Tytuł ten dostępny będzie zarówno w cyfrowej, jak i fizycznej wersji. Premiera zaplanowana jest na 18 października tego roku.

Oprócz podstawowej wersji gry, gracze otrzymają również możliwość pobrania dodatkowej zawartości. Owy dodatek pozwala wcielić się w postać Oscara, dzięki czemu mamy możliwość odkrycia całkowicie nowej części podróży Kate Walker, czyli głównej bohaterki gry.

Syberia 3 zadebiutowała już na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Premiera miała miejsce 20 kwietnia 2017 roku. Tytuł ten jest kontynuacją wydanej przed dekadą drugiej części serii. Niestety najnowsza odsłona cyklu nie zachwyciła graczy tak, jak jej poprzedniczka.

Syberia 3 – zwiastun fabularny

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki w komentarzach
0 Odpowiedz na wątek
0 Followers
 
Najpopularniejsze komentarze
Najlepiej oceniane komentarze
0 Comment authors
Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Anonimowo
Gość
Anonimowo

środek listopada, no i gdzie polska wersja?

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów