Syberia 3 – premiera już za tydzień

W rolę Kate Walker wcieliła się aktorka Anna Dereszowska

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę

Za tydzień, 20 kwietnia, ukaże się Syberia 3 – nowa odsłona słynnego cyklu gier przygodowych stworzonego przez Benoit Sokala. Polskim wydawcą jest CDP. Syberia 3 ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xbox One. W rolę Kate Walker wcieliła się aktorka Anna Dereszowska. W pecetowej wersji gry, Day One Edition, poza najnowszą odsłoną znajdują się również Syberia i Syberia 2. To doskonała okazja, by raz jeszcze przeżyć wszystkie przygody Kate. Robert już to zrobił i o jego wrażeniach możecie poczytać tutaj (Syberia) i tutaj (Syberia 2).

Syberia 3 – zwiastun

Historia rozpoczyna się w momencie, kiedy umierająca Kate zostaje odnaleziona przez Jukoli, plemię nomadów migrujące ze swymi śnieżnymi strusiami. Utknąwszy w wiosce Valsembor muszą znaleźć sposób, by kontynuować podróż, stawiając czoła przeciwnikom, niespodziewanym przeciwnościom losu i przeszłości Kate, która wkrótce ją dogania…

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki w komentarzach
0 Odpowiedz na wątek
0 Followers
 
Najpopularniejsze komentarze
Najlepiej oceniane komentarze
1 Comment authors
Olo21 Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Olo21
Gość
Olo21

Jaram sie strasznie, ale jednocześnie boje się żeby nie spieprzyli. Będziecie mieli recke?

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów