Syberia 3 – dzisiaj premiera nowej odsłony kultowej serii

W rolę Kate Walker wcieliła się aktorka Anna Dereszowska

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę

Dziś ma miejsce premiera Syberii 3. To nowa odsłona słynnego cyklu gier przygodowych stworzonego przez Benoit Sokala. Dystrybutorem gry jest CDP.

Syberia 3 ukazała się w pełnej polskiej wersji językowej na PC, PS4 i Xbox One. W pecetowej wersji gry, Day One Edition, oprócz najnowszej odsłony znajdziemy również poprzednie odsłony serii, by raz jeszcze przeżyć wszystkie przygody Kate. Nasz redakcyjny kolega już to zrobił i o jego wrażeniach możecie poczytać tutaj (Syberia) i tutaj (Syberia 2).

Syberia 3 – zwiastun

Historia rozpoczyna się w momencie, kiedy umierająca Kate zostaje odnaleziona przez Jukoli, plemię nomadów migrujące ze swymi śnieżnymi strusiami. Utknąwszy w wiosce Valsembor muszą znaleźć sposób, by kontynuować podróż, stawiając czoła przeciwnikom, niespodziewanym przeciwnościom losu i przeszłości Kate, która wkrótce ją dogania…

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów