SUCCUBUS z nowy trailerem

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Succubus
Succubus

Madmind Studio opublikowało kolejny trailer prezentujący SUCCUBUS – spin-off kontrowersyjnego Agony. Główną bohaterką jest Vydija, z którą mieliśmy przyjemność poznać się już w poprzedniej grze. Twórcy kładą duży nacisk na jej demoniczną osobę. Wraz z opublikowaniem wideo wystartowała promocja gry, polegająca na uruchomieniu specjalnego konta Vydiji na portalu Twitter. Znajdziecie na nim opisy jej nikczemnych poczynań oraz sporą ilość często kontrowersyjnych fotek.

W przeciwieństwie do Agony, gameplay w SUCCUBUS ma kłaść większy nacisk na akcję. W grze pojawią się dynamiczne starcia z bossami, których pokonać będziemy mogli przy pomocy broni białej oraz pirokinezy. Surrealistyczna oprawa wizualna ma potęgować przyjemność z odkrywania mrocznej, wielowątkowej fabuły. Oczywiście całość utrzymana zostanie w podobnej do Agony stylistyce. Spodziewajcie się więc dużej dawki gore. Poniżej obejrzeć możecie najnowszy trailer. UWAGA!!! Jest to materiał dostępny wyłącznie dla dorosłych.

SUCCUBUS – trailer

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów