Strażnicy Galaktyki 3 – James Gunn wraca na stanowisko reżysera!

Ojciec Strażników wraca do domu

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

W lipcu zeszłego roku James Gunn został zwolniony ze stanowiska reżysera trzeciej części Strażników Galaktyki. Powodem takiego obrotu spraw były stare Tweety Gunna, w których pisał nieodpowiednie żarty, między innymi o gwałcie czy pedofilii. Disney stwierdził, że nie jest to zgodne z polityką firmy i pomimo faktu, iż wpisy były opublikowane mnóstwo lat temu, a od dłuższego czasu już usunięte, Gunn musi zostać zwolniony. James wielokrotnie przepraszał publicznie za swoje zachowanie i nie atakował Disneya – jak się teraz okazuje, bardzo słusznie.

James Gunn to człowiek stworzony do reżyserowania Strażników Galaktyki – poza swoją miłością do serii, którą wielokrotnie potwierdzał, rozumie bohaterów jak nikt inny. Gunn pomagał bracią Russo przy reżyserowaniu Avengers: Wojna bez granic, aby specyficzna kosmiczna ekipa jak najlepiej wpasowała się grono bardziej przyziemnych postaci.

James Gunn pisze w najnowszym Tweecie:

Jestem niezmiernie wdzięczny każdej osobie, która wspierała mnie przez ostatnie kilka miesięcy. Zawsze się uczę i nadal będę pracować, aby stać się najlepszym człowiekiem, jakim mogę się stać. Naprawdę doceniam decyzję Disneya i cieszę się, że mogę kontynuować tworzenie filmów, które wiążą nas wszystkich. Byłem i nadal jestem niezwykle onieśmielony przez waszą miłość i wsparcie. Z głębi serca dziękuję. Kocham was wszystkich.

Źródło: https://twitter.com/JamesGunn/status/1106633508657651712/photo/1

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów